2015/01/12

my night routine

Myślę, że większość z Was ma swoją mniejszą lub większą nocną rutynę, o to moja:

Kolastyna - Płyn micelarny
                                 Na początku używam płynu micelarnego, żeby zmyć cały makijaż.                                                            Jest bardzo delikatny i nie szczypie, kiedy naleci nam do oczu. 


Kolastyna - Tonik oczyszczająco - ściągający                          Clean&Clear - Tonik do twarzy                                                                                                     przeciw wągrom                          Następnie używam jednego z dwóch toników. Ten z Kolastyny jest bardziej delikatny (tak jak płyn micelarny z tej samej linii) i po użyciu go nie mam zaczerwienionej skóry jak po mocniejszym toniku z Clean&Clear. 


Garnier Czysta Skóra - Żel oczyszczający 
Kolejnym krokiem jest nałożenie żelu oczyszczającego "Czysta Skóra" z Garnier(a?). Produkt ten nakłada się zwilżoną wodą twarz. Następnie trzeba go delikatnie wmasować, aż zacznie się lekko pienić. Żel nie jest zalecany do skóry suchej lub wrażliwej.Garnier Czysta Skóra - 3w1 
Po żelu używam kolejnego kosmetyku z firmy Garnier, jednak ten stosuje się tylko 3 razy w tygodniu. Jest to połączenie żelu myjącego, peelingu i maseczki. Po nałożeniu na twarz i wmasowaniu go, nasza twarz staje się biała. 


Nivea Soft - Krem intensywnie nawilżający
Ostatnią rzeczą jest krem z Nivei. Po nałożeniu go nasza skóra jest bardzo miękka (jak pupcia niemowlaczka bym powiedziała) i miła w dotyku. 


To chyba na tyle. Mam nadzieję, że was nie zanudziłam. Piszcie w komentarzach czy chcecie więcej takich postów, czy może wolicie posty na konkretny temat. Miłego wieczoru! 
-NikolaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz