2015/04/06

Get over it

Zapewne wielu z was ma takie dni, kiedy obowiązki i czekające go sprawy stają się bardzo przytłaczające, psujące humor i zniechęcające do działania. Przerwa świąteczna zbliża się ku końcowi (mam nadzieję, że spędziliście ją radośnie, w rodzinnym gronie), a ja zaczynam czuć coraz większy stres. W tym roku kończę trzecią klasę gimnazjum, co wiążę się z tym, że czekają mnie egzaminy końcowe, które są już tuż, tuż... Do tego muszę podjąć decyzję dotyczącą wyboru szkoły, a nie mam jeszcze zielonego pojęcia, gdzie mogłabym złożyć podania. 
W takich sytuacjach powinniśmy mimo wszystko zachować spokój. Nie możemy pozwolić na to, aby złe emocje nami zawładnęły, należy zawsze wypatrywać pozytywów i dać z siebie wszystko. W końcu po każdej burzy wychodzi słońce...

Aby nie dać się zwariować, oprócz pracy trzeba również pamiętać o czasie dla siebie. Chwila relaksu nikomu jeszcze nie zaszkodziła, a wręcz przeciwnie - pozwala oderwać się od codzienności i oczyścić umysł. 
Ania

1 komentarz:

  1. wlasnie mi takich chwil brakuje i ciagle za czyms gonie, robie dwie rzeczy naraz i jest jeszcze gorzej.. I najgorsze, ze jakos nie moge sie przestawic.

    http://feel-that-moments.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń